İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ MERKEZİ

Tamamlanan Projeler

Tamamlanan Projelerimizi burada görebilirsiniz.

BOMONTİ ULUSLARARASI TURİZM VE KONGRE MERKEZİ PROJESİ

 

İstanbul Şişli-Bomonti bölgesinde 120 yıllık bir bira fabrikasının endüstri mirası olarak renove edilip turizme kazandırılması kapsamında, 210 000 m2 kapalı alan, 13.500 kişilik konferans merkezi , 38 katlı, 1000 yataklı Avrupa’nın en büyük oteli ve restore edilen yapılarda şehrin içinde eğlence ve dinlence merkezi yaratacak özel bir konseptle geliştirilen projenin inşaatında İSG Danışmanlık hizmetleri verilmiştir.

TORUN TOWER PROJESİ

 

15 dönüm arazi üzerinde, 66.000 metrekarelik ofis alanı ile 34 kat olarak yükselen Torun Tower İstanbul Gayrettepe mevkinde yer alan tek

A+ ofis olma özelliğine sahiptir. Projede İSG Danışmanlık hizmetleri verilmiştir.

ÖZDİLEK LEVENT İSTANBUL ALIŞVERİŞ, AVM, OTEL VE İŞ MERKEZİ PROJESİ

 

Özdilek Levent Istanbul Avm-Otel-İş Merkezi projesi Istanbul Şişli ilçesi 1. Levent mevkii, Kanyon Avm ile Metrocity Avm arasında, eski Roche fabrikası arazisi üzerine ,382 odalı 33 katlı otel binası, 75 adet ofis bulunduran 32 katlı İş merkezi, 4 kat Avm içinde 152 mağaza ve 4 kat içinde 60000 metrekare otopark olmak üzere 30 dönüm arazi üzerine 320.000 metrekare kapalı alanda yapılan proje İSG Danışmanlık hizmetleri verilmiştir.

TÜYAP FUAR/SERGİ ALANI PROJESİ

 

Toplam 65.000 m2 inşaat alanına sahip, iki kapalı otopark, iki kapalı fuar salonu, bir balo salonu ile kafeterya ve ofis alanlarından oluşan projede İSG Danışmanlık hizmetleri verilmiştir.

 

 

SPINE TOWER PROJESi

 

Toplam inşaat alanı 140 bin m2 olan 47 kat ve 9 bodrum kat ile toplam 56 kattan oluşan bina, 30. kattan 47. Kata kadar rezidans olarak tasarlanmış olup toplam 90 adet daireye sahiptir.221 metre yüksekliği ile Türkiye’nin en yüksek binaları arasında yer alan projede İSG Danışmanlık hizmetleri verilmiştir.

 

HIZLI TREN PROJESI

 

CHINA RAILWAY CONSTRUCTION CORPORATION (BOZÜYÜK-BİLECİK)

 

Ankara - İstanbul arası Hızlı Tren Projesi kapsamında yürütülen ray montajı işlerinde İSG Danışmanlık hizmetleri verilmiştir.

TÜYAP PALAS OTEL PROJESİ

 

Beylikdüzü TÜYAP mevkinde, 3 bodrum ve 20 kat olmak üzere 23 katlı olan 4 yıldızlı otel projesinde İSG Danışmanlık hizmetleri verilmiştir.

AYA MADEN İNŞAAT SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

 

Aya Stone, 2002 yılında Bilecik 2. Organize Sanayi Bölgesinde kurulmuş olup; Bozüyük ilçesi Günyarık Köyünden çıkan Sunshine Gold taşıyla dekoratif mermer , mozaik imalatı yapan firma, ihracat ağırlıklı çalışmaktadır. Mevcut çalışmalarda İSG Danışmanlık hizmetleri verilmiştir.

SINPAŞ LIVA KONUTLARI PROJESİ

 

Sinpaş Liva konutları 52.000 metrekare arsa üzerinde toplam 18 adet bloktan oluşmaktadır. Projenin tamamı 718 adet konuttan oluşmaktadır. Bloklar ve otoparklardan oluşan toplam inşaat alanı 109.240 metrekaredir. Projenin kaba inşaat işlerinin yüklenen Fatih İnşaat’a ait İSG Danışmanlık hizmetleri verilmiştir.

TRAKYA ELEKTRIK DAĞITIM A.Ş.

 

Trakya bölgesinde Edirne, Tekirdağ ve Kırklareli illerinin sınırları içerisindeki 19.139 km2’lik alanda 1.596.388 kişiye hizmet veren TREDAŞ’a ait tüm alt ve üstyapı işlerinde İSG Danışmanlık hizmetleri verilmiştir.

GÖKYAR MERMER İNŞ. TURİZM NAKLİYAT SAN.TİC. LTD.ŞTİ.

 

Gökyar Mermer yaklaşık 60.000 ton/yıl blok üretimi ve 5000 m2 si kapalı 30.000 m2 si açık alan olmak üzere iki adet fabrikasıyla yaklaşık 500.000 m2 üretim yapmaktadır. Firmaya üretimler esnasında İSG Danışmanlık hizmetleri verilmiştir.

GES GENEL ELEKTRİK SİSTEMLERİ YAPIM VE MÜH. A.Ş

 

Merkezde ve tüm projelerinde (HES Şantiyeleri ve RES - Balıkesir) tüm İş Sağlığı ve Güvenliği hizmetleri verilmiştir. Bu projeler; Hasanoğlan, Deriner HES, Akköy-II HES, Kalkandere HES, Yedigöze HES, Menge HES, Köprü HES, Kavşakbendi HES, Oşkan HES, Berkman HES, Uluabat HES, Bandırma DGS projeleridir.

 

İÇTAŞ – BAĞIŞTAŞ HES PROJESİ, ERZİNCAN

 

Kurulu Güç (MW): 142,00

Regülatör/Baraj Yüksekliği (m) : 50,00

İSG Danışmanlık hizmetleri verilmiştir.

İÇTAŞ – KEMERÇAYIR HES PROJESİ, TRABZON

 

Kurulu Güç (MW): 15,50

Regülatör/Baraj Yüksekliği (m) : 4,00

Tünel İç Çapı (m) : 3,00 Tünel Uzunluğu (m) : 1451,00 Kanal Uzunluğu (m) : 138,00

İSG Danışmanlık hizmetleri verilmiştir.

 

İÇTAŞ - ZAFER BÖLGESEL HAVALİMANI

 

3 bin metre boyunda 45 metre eninde beton kaplamalı, her türlü hava koşullarında iniş ve kalkış yapılabilecek teknik cihazlarla donatılmış pist, bağlantı taksi yolu, 5 uçak kapasiteli apron, 17.600 metrekare kapalı alana ve hem iç hat hem de dış hat uçuşlara ev sahipliği yapacak teknik kapasiteye sahip terminali ile diğer tüm tamamlayıcı ünitelerden oluşan projede çeşitli teknik başlıklarda ve periyodik ölçümlemeler ile ilgili İSG Danışmanlığı yapılmıştır.

İÇTAŞ – SANTAİ HOTEL

 

Antalya ili Belek Mevkiinde, yaklaşık 100.000 m2 alan üzerine kurulmuş olan 5 yıldızlı IC Hotel Santai; 464 oda ve 8 adet toplantı salonuna sahip olup, IC İÇTAŞ İNŞAAT tarafından inşa edilmiş olan otel inşaatı İSG Danışmanlık hizmetleri yapılmıştır.

CENGİZ - İÇTAŞ – BELEN

ADİ –CRCC-CMC KONSORSİYUMU -ANKARA-İSTANBUL HIZLI TREN 2.ETAP İNŞAATI

 

 

Ankara - İstanbul arasını üç saat on dakikaya indiren olan Hızlı Tren Projesi kapsamında, Vezirhan-İnönü arasındaki yaklaşık 54 km uzunluğundaki hattın (Kesim-2) inşaatında İSG Danışmanlık hizmetleri verilmiştir.

İÇTAŞ – ÜÇHARMANLAR HES PROJESİ, TRABZON

 

Kurulu Güç (MW): 16,64 Regülatör/Baraj Yüksekliği (m) : 12,50 Tünel İç Çapı (m) : 3,00 Tünel Uzunluğu (m) : 2032,00

İSG Danışmanlık hizmetleri verilmiştir.

KOMMERSAN KOMBASSAN MERMER MADEN

İŞL. SAN. TİC. A.Ş

 

Kommersan Kombassan Konya Mermer A.Ş.`nin kendi fabrikası ve ocaklarındaki üretimlerde İSG Danışmanlık hizmetleri verilmiştir.

 

TOBB-ETÜ TEKNOLOJİ MERKEZİ İNŞAATI

 

TOBB Ekonomi ve Ticaret Üniversitesi’ne ait toplamda 30.00m2 kapalı alana sahip Teknoloji Merkezi inşaat projesinin İSG Danışmanlık hizmetleri verilmiştir.

 

ALBARAKA TÜRK KATILIM BANKASI A.Ş. GENEL MÜDÜRLÜK BİNASI İNŞAATI

 

22 kat olarak projelendirilen, 7.711 metrekare alan üzerinde inşa edilen ve 37.441 metrekare kapalı alana sahip olan projede İSG Danışmanlık hizmetleri verilmiştir.

 

AVRUPA HOLDİNG (MOM YAPI A.Ş) ÇEKMEKÖY REZİDANS ŞANTİYESİ

 

Anadolu yakasında Çekmeköy’de üst sınıf konut projesi olarak tamamlanana Rezidans projesinde İSG Danışmanlık hizmetleri verilmiştir.

 

İPEK İNŞAAT.MALZ. SAN. VE TİC. A.Ş(BURSA YENİŞEHİR TOKİ EVLERİ – KUŞADASI – BİLECİK)

 

Çeşitli illerdeki kentsel dönüşüm projesi kapsamında konut projelerini yürüten İpek İnşaat’ın Bursa Yenişehir TOKİ Bloklarındaki projelerinde İSG Danışmanlık hizmetleri verilmiştir.

 

ÇERKEZKÖY BOSCH FABRİKA BİNASI İNŞAATI

 

Bosch ve Siemens Ev Aletleri Grubu dünyanın üçüncü büyük beyaz eşya üreticisidir.

13 markasıyla, dünyanın dört bir yanında toplam 41 fabrikada üretim yapan BSH Grubu’nun en büyük üretim merkezi, Türkiye’de bulunan Çerkezköy fabrikalarıdır. 2010 yılında satışları 9,073 milyar Avro’ya ulaşan BSH Grubu, Avrupa beyaz eşya sektöründeki liderliğini bir kez daha pekiştirmiştir.

Fabrika inşaatlarında İSG Danışmanlık hizmetleri

verilmiştir.

 

LİS’T İSTANBUL PROJESİ

 

İstinye mevkiinde lüks konut projesi olarak toplam 57.436 m2 inşaat alanına sahip, 150 konutluk proje için İSG Danışmanlık hizmetleri verilmiştir.

 

NİTELİKLİ CEVAPLAR AKADEMİSİ İŞ SAĞLIĞI ve GÜVENLİĞİ EĞİTİM ÇEVRE MÜH. ve DAN. HİZ. AŞ

 

Gayrettepe Mah. Yıldızposta Cad. No: 18 / B

Beşiktaş - İstanbul / Türkiye

Tel: +90 212 347 26 22

Fax: +90 212 347 26 24

info@nca.com.tr