İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ MERKEZİ

Devam Eden Projeler

Devam Eden Projelerimizi burada görebilirsiniz.

TORUN CENTER PROJESİ

 

İstanbul’ un merkezi Ali Sami Yen arsası üzerinde  hayata geçen projenin toplam yatırım tutarı arsa maliyeti dahil yaklaşık 1 milyar TL olan Torun Center, ofis ve rezidans olmaküzere üç bloktan oluşuyor. Zeminden 160 metre yüksekliğinde olan iki konut kulesi toplam 42 kattan, ofis kulesi ise 36 kattan oluşuyor. Toplam 241 bin metrekare inşaat alanına sahip olan projede 69 bin metrekare konut ve 87 bin metrekare ofis ve ticari alan bulunuyor. Kulelerin alt platformunda konumlandırılan bahçe ofisler ise 2 katlı olarak sunuluyor. Torun Center Projesi kapsamında İSG Danışmanlık hizmetleri devam etmektedir.

YALI ATAKÖY PROJESİ

 

Özyazıcı İnşaat-Karadeniz Proje Örme Ortaklığı tarafından Ataköy sahil şeridinde 72 bin 864 metrekarelik arsa alanı üzerine konumlandırılan Yalı Ataköy Projesi Galeria Alışveriş Merkezi’nin yanında yükseliyor. 19 katlı toplam 5 bloktan oluşacak 500 daireli ultra lüks konut projesidir.

Proje kapsamında İSG Danışmanlık hizmetleri verilmektedir.

5. LEVENT PROJESİ

 

TEM otoyolu üzerinde, Alibeyköy kavşağında yer alan 5. Levent, Büyükdere Caddesi ve Maslak gibi İstanbul’un önemli iş ve yaşam merkezlerine 7 km mesafede bulunmaktadır.

Toplam 141.600,00 m²’ lik alan üzerinde; 17 ayrı blok ve 2 ayrı mahalle olarak tasarlanan 5. Levent, farklı yaşam tarzlarına ve ihtiyaçlarına hitap eden, çeşitli büyüklüklerdeki 50 farklı tipten oluşan 2288 adet daireden ve yaklaşık 4.000,00 m²’ lik 5.Levent Çarşı’dan oluşmaktadır. Proje kapsamında İSG Danışmanlık Hizmetleri verilmeye devam edilmektedir.

MALL OF İSTANBUL 2. ETAP ŞANTİYESİ

 

18.208 metrekare arazi üzerine inşa edilmekte olan ikinci faz proje kapsamında toplam 112.221,02 metrekare inşaat alanı olacaktır. 3 adet bodrum kat otopark, 2 bodrum kat ve zemin kat AVM olarak, 8 normal kat ofis ve 16 normal kat otel olarak planlanan projede İSG Danışmanlık Hizmetleri verilmektedir

TÜYAP 2. ETAP KULE PROJESİ

 

Tüyap Fuar/Sergi Alanı Projesi’ nin devamı niteliğinde imalatları sürdürülen Kule toplam 34 kat olarak planlanmaktadır. Proje kapsamında 2 adet otopark katı, 1 adet lobi, ilk 15 kat otel ve son 15 kat ise öğrenci yurdu olarak tasarlanmıştır. İSG Danışmanlık hizmetleri verilmektedir.

İSTANBUL ESENLER HAVAALANI MAHALLESİ KENTSEL DÖNÜŞÜM ALANI 2. ETAP KONUT İNŞAATLARI İLE ALTYAPI VE ÇEVRE

DÜZENLEMESİ İŞİ

 

Kentsel dönüşüm bölgesi olan Esenler Atışalanı mevkiinde 7 adet blokta yer alacak konut inşaatında İSG Danışmanlık hizmetimiz devam etmektedir.

BURLA SEBA OTEL PROJESi

 

İstanbul’un yeni kentsel dönüşüm alanı haline gelen Dolapdere’deki Burla Makina Ticareti ve Yatırım AŞ’nin 5.5 dönüm arazi üzerine kurulu binasının içinde 150 odalı 4 yıldızlı bir otel ve 4.000 m2 büyüklüğünde bir kongre merkezinden planlanmaktadır. Proje kapsamında İSG Danışmanlık hizmetleri verilmektedir.

DİLDA KARAKÖY OTEL PROJESİ VE RESTORASYONU

 

1200 metrekare alan üzerinde bulunan 4 katlı tarihi Veli Alemdar Han binasının güçlendirmesi ve restorasyonu yapılarak, çelik konstrüksiyon ile bu tarihi yapı çevrelenmekte ve 4 katlı tarihi yapının üzerine 6 kat daha çıkılarak toplamda 10 katlı bir otel projesi yapılmaktadır. Ayrıca tarihi Veli Alemdar Han yapısının ön kısmında bulunan 200 metrekarelik boş alan da projeye dahil edilerek toplamda 1400 metrekarelik bir otel inşa edilecektir. Proje kapsamında İSG Danışmanlık hizmeti verilmektedir.

SEBA OFFICE BOULEVARD PROJESİ

 

24.651 metrekare arazi üzerine kurulan projenin toplam inşaat alanı 103.750 metrekaredir. 5 adet bloktan oluşan projede 188 ofis, 13 dükkan ve 3 restoran yapılmaktadır. İSG Danışmanlık hizmeti verilmektedir.

NİTELİKLİ CEVAPLAR AKADEMİSİ İŞ SAĞLIĞI ve GÜVENLİĞİ EĞİTİM ÇEVRE MÜH. ve DAN. HİZ. AŞ

 

Gayrettepe Mah. Yıldızposta Cad. No: 18 / B

Beşiktaş - İstanbul / Türkiye

Tel: +90 212 347 26 22

Fax: +90 212 347 26 24

info@nca.com.tr